P4SMF22CA
Mfr.Part #
P4SMF22CA
Datasheet
P4SMF22CA
Description
22V,400WPACKAGE SOD-123FL TRANSI
Stock
2890
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
11.3A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
35.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
22V